kontakt@fundacjaeis.pl (+48) 732 734 533 / (+48) 570 787 182
Wydarzenia
Kolęda w Karpatach
3 stycznia 2019

W dniach 14-16.12.2018 roku Uczniowie naszej szkoły brali udział w Międzynarodowym Festiwalu „Kolęda w Karpatach”, którego celem była promocja regionu i nawiązanie współpracy z krajami Europy oraz rozwój turystyki kulturalnej. Podczas wydarzenia przedstawiono tradycje i zwyczaje związane ze świętem Bożego Narodzenia.

Festiwal odbył się w „Rezydencji Syniogora” w Karpatach. Naszą szkolę reprezentowali uczniowie należący do grupy aktorskiej, którzy zaprezentowali krótkie przedstawienie nawiązujące do tego, jak bardzo, nie tylko podczas wieczerzy wigilijnej, ale także na co dzień, ważna jest komunikacja w rodzinie oraz poczucie wspólnoty.

Występ naszej grupy aktorskiej został oceniony jako pełen wartości, zwracający uwagę na współczesne problemy i wskazujący na to, że rodzina bez względu na dzielące jej członków różnice pokoleniowe powinna być dla wszystkich wartością nadrzędną.