Akademia Piłki Ręcznej

Wraz z Łódzką Akademią Piłki Ręcznej zapraszamy dzieci w wieku 3-10 lat na zajęcia sportowe.

Treningi odbywają się w poniedziałki i środy w godzinach 16:30 – 18:00 oraz 18:00 – 19:30, w soboty 10:30 – 12:00 w hali sportowej zlokalizowanej przy ulicy Brzozowej 5/7. Najprawdopodobniej od kwietnia ruszą również treningi we wtorki i czwartki w szkole mieszczącej się przy ulicy Jarosławskiej 29.

Miesięczny koszt zajęć:
Zajęcia raz w tygodniu to 80 zł
Zajęcia dwa razy w tygodniu 120 zł
Zajęcia trzy razy w tygodniu 160 zł

Treningi są podzielone na grupy wiekowe.

Filmy z treningów udostępniane są na stronie na Facebooku : Łódzka Akademia Piłki Ręcznej oraz na Instagramie: @HANDBALLKIDS

Akademia Piłki Ręcznej to:

Dobra Zabawa – zajęcia w naszej akademii opieramy na dobrej zabawie. Uczestnicy mają czerpań radość z treningu, a przy tym uczyć się techniki i nabywać podstawowe wzorce ruchowe.

Rozwój – naszym zadaniem jest również rozwijanie cech wolicjonalnych. Pracujemy nad motywacją, determinacją i tzw. „wolą walki.

Nauka poprzez zabawę – ważnym elementem naszych zajęć są małe gry, w których uczestnicy mogą wykazać się w pełni swoją pomysłowością, inicjatywą oraz sprawnością.

Dobry program treningowy – rozwijamy zdolności motoryczne pamiętając o wieku uczestników. Pokazujemy dzieciom jak wspaniały jest sport.

Prowadzący – Tomasz Morąg – Magister wychowania fizycznego, absolwent AWF Warszawa – WWFiS w Białej Podlaskiej (2005-2010). Były zawodnik reprezentacji Polski juniorów. Zawodnik I ligowego AZS-AWF Biała Podlaska oraz I ligowej Anilany Łódź , AZS UW Warszawa i II ligowego zespołu CHKS Łódź. Od 2007 roku wychowawca/instruktor/trener na różnego rodzaju obozach i koloniach. W latach 2014 – 2016 trener sekcji piłki ręcznej kobiet i mężczyzn Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego. W latach 2016 – 2018 pełnił funkcje trenera w ogólnopolskim projekcie OSPR. Uprawnienia trenera II klasy zdobył w 2017 r. Mimo młodego wieku posiada doświadczenie trenerskie w różnych kategoriach wiekowych, a nasza akademia to kolejne wyzwanie. Od 2016 nauczyciel i trener w Międzynarodowej Szkole Mistrzostwa Sportowego „Edukacja i Sport” w Łodzi.

ZAPRASZAMY