kontakt@fundacjaeis.pl (+48) 732 734 533 / (+48) 570 787 182
Zawody
Bokserzy na medal!
10 grudnia 2018

Brawo nasi Bokserzy❗ W Ogólnopolskim Turnieju Bokserskim Grand Prix Wielkopolski im. Tadeusza Grzelaka wszyscy nasi zawodnicy wywalczyli ZŁOTE MEDALE❗🏆 🥇Dymitr Dobrowolski (waga 52kg) wygrał na punkty 3-0 🥇Bogdan Cykowski (waga 60 kg) wygrał przed czasem w pierwszej rundzie 🥇Rusłan Bondar (waga 70kg) wygrał na punkty 🥇Rościsław Nadolski wygrał na punkty Co więcej, Dymitr Dobrowolski został uznany […]

Wydarzenia

Z okazji Mikołajek nasi bokserzy wraz z trenerem Bogdanem Szubą mieli dziś okazję uczestniczyć w warsztatach dedykowanych przedszkolakom i uczniom szkół podstawowych, które odbyły się na stadionie Widzewa. Chłopcy przygotowywali z maluchami świąteczne dekoracje, a także udzielali mini treningów bokserskich 😉 Jak widać – wszystkim bardzo się podobało 🎅🏻

Zawody

24 listopada w Łodzi odbyły się Otwarte Zawody Judo Dzieci i Młodzików. Nasi najmłodsi judocy wrócili z nich ze złotymi, srebrnymi i brązowymi medalami 🙂 Gratulujemy!

Zawody

Chwalimy się kolejnymi sukcesami naszych bokserów 🙂 W Ogólnopolskim Turnieju Bokserskim o Puchar Włókiennika Łódź trzech naszych zawodników zdobyło złote medale. Ogromne gratulacje przesyłamy dla Bogdana Cykowskiego, Mikołaja Dmytruka i Rusłana Bondara.

Zawody

W sobotę 24 listopada 2018r. w Oleśnicy rozegrano Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych – Turniej Nadziei Olimpijskich. W turnieju nie zabrakło naszych uczniów należących jednocześnie do klubu Gwardia Łódź JUDO. Zawodnicy wywalczyli cztery medale i jedno piąte miejsce. W punktacji medalowej juniorów młodszych zdobyliśmy pierwsze miejsce. Pierwsze miejsce zawodnicy wywalczyli również w klasyfikacji punktowej. Gratulacje […]

Wydarzenia
Koncert przedświąteczny
26 listopada 2018

Zapraszamy serdecznie na niezwykły koncert, który wprowadzi wszystkich w magiczny nastrój Świąt. W najbliższy wtorek uczniowie MSMS „Edukacja i Sport” w Łodzi zaprezentują swoje artystyczne talenty. Będzie wesoło, wzruszająco, wyjątkowo. Kiedy? 27.11 godz. 19 Gdzie? Teatr Zamiast w Wi-mie.

Zawody

W miniony weekend Artur Szymanik brał udział w Pucharze Polski Juniorów. Nasz bokser wagi superciężkiej wywalczył tam brąz. Artur już zapowiada, że w lutym wróci z ogólnopolskich zawodów ze złotem – trzymamy kciuki. Już nieraz udowodnił, że jest najlepszy.