Działo się w minioną niedzielę w świecie badmintona ![]()
![]()
Mieliśmy okazję po raz kolejny zorganizować z naszym UKS „Victoria”Łódź badminton Otwarty Turniej Badmintona na dzieci i dorosłych. Liczba uczestników przerosła nasze oczekiwania. Ponad 60 zawodników walczyło o medale w różnych kategoriach w łódzkie hali „Tęcza”. Było świetnie
Następne zawody w kwietniu, więc już teraz serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zapisów![]()