18 stycznia odbył się Noworoczny Turniej Piłki Ręcznej klas IV i V pod patronatem naszej szkoły.🤾 W wydarzeniu wzięło udział 5 zespołów, z czego nasi chłopcy zdobyli🥇miejsce! 🤩👏🏻
Cały czas dbamy o rozwój piłki ręcznej i wydarzeń z nią związanych, dlatego wyczekujcie kolejnych turniejów przez nas organizowanych!😊🤾🏻♀️