W minioną niedzielę zakończył się trzeci Otwarty Turniej Badmintona dla dzieci i dorosłych w Łodzi. Oto wyniki:
Tadeusz Kopa
Robert Lorenc
Zlata Fitsyk
Julia Korowiańska
Marcel Lauer
Adrian Habdan-Chorzewski
Anastasia Matwiczuk
Ewa Fitsyk
Bohdan Dotsenko
Tomek Karnowski
Adam Siwiński
Michalina Ćwikowska
Antonina Andrijanic
Veronica Denha
Artem Poliszczuk
Sergiusz Redka
Arsenii Boriaiev
Gra podwójna U -17 Bohdan Dotsenko -Michał Karnowski
Michalina Ćwikowska-Antonina Andrihanic
Veronica Denha-Daria Popsuy-
Adam Siwiński -Paweł Stańczyk
Gra podwójna standardowa: Arsenii Boriaiev -Artem Poliszczuk
Sergiusz Redka -Mateusz Powązka
Lidia Figiel -Władysława Zawhorodnia
GRATULACJE DLA WSZYSTKICH!