Turniej Piłki Ręcznej
18 stycznia odbył się Noworoczny Turniej Piłki Ręcznej klas IV i V pod patronatem naszej szkoły.
W wydarzeniu wzięło udział 5 zespołów, z czego nasi chłopcy zdobyli 1 miejsce!
Cały czas dbamy o rozwój piłki ręcznej i wydarzeń z nią związanych, dlatego wyczekujcie kolejnych turniejów przez nas organizowanych!