Klasa street dance
Klasa Street Dance
Klasa street dance to wyjątkowa propozycja dla pasjonatów tańca nowoczesnego – w szczególności stylów takich jak hip hop, house, break dance czy popping.
To miejsce, w którym praktyka spotyka się z teorią, a naukę prowadzą doświadczeni trenerzy, choreografowie i pedagodzy.
Uczniowie zyskują nie tylko solidne przygotowanie taneczne, ale także szeroką wiedzę o kulturze i sztuce, które są fundamentem świadomego rozwoju artystycznego.
Co nas wyróżnia?
✔️ Do 14 godzin zajęć praktycznych i teoretycznych tygodniowo
✔️ Profesjonalna kadra – artyści, trenerzy i pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem
✔️ Szeroki program: od tańca i akrobatyki po teorię sztuki i projekty artystyczne
✔️ Możliwość udziału w obozach, warsztatach, turniejach i pokazach
Program zajęć
Zajęcia praktyczne:
- hip hop, house, popping, locking, break dance, wacking, funk
- akrobatyka sportowa
- umuzykalnienie i rytmika
Zajęcia teoretyczne:
- historia tańca i teatru
- aktualia sztuki
- analiza dzieła choreograficznego
Dodatkowe aktywności:
- turnieje i zawody
- szkolenia i warsztaty
- projekty artystyczne
- obozy sportowe
Współpracujemy z Klubem UKS Victoria Maestria.
Trenerzy:

Klaudia Kika Olszewska – instruktor, choreograf, tancerz, DJ.
Tańczy od 2003 roku, od ponad 20 lat rozwija się jako tancerka i pedagog w Polsce, Europie i USA. Finalistka programu Got to Dance, zwyciężczyni Mistrzostw Europy w Tańcu Sportowym i choreograf zwycięskiego duetu w Małych Gigantach. Jej podopieczni wielokrotnie zdobywali tytuły Mistrzów Polski, Europy i Świata.
Współpracowała m.in. z programem Mister Polski, marką Kinder oraz przy głównym show Meczu Gortat Team vs NATO Team w Atlas Arenie. Przez 8 lat prowadziła klasy street w Międzynarodowej Szkole Mistrzostwa Sportowego w Łodzi. Regularnie szkoli się w Los Angeles i Nowym Jorku, a w Polsce prowadzi liczne warsztaty.

Darek Wasiak – instruktor tańca z 20 letnim doświadczeniem tanecznym w tym 10 lat jako instruktor. Specjalizuje się głównie w hip hopie oraz ogólnie pojętym Street Dance. Nieobce mu są techniki takie jak popping, locking, house i breaking. Jego formacje zdobywają topowe miejsca na zawodach, czy nawet mistrzostwach Polski. Sam wielokrotnie stawał na podium zawodów tanecznych. Jego najważniejsze osiągnięcia to: spektakl Michael Jackson Show, międzynarodowy projekt taneczny o kulturze hip hop w Zagrzebiu, choreograf otwarcia mistrzostw świata FIFA U20, współorganizator zawodów Boom Boat Battle.

Aleksandra Urban – licencjonowana instruktorka sportu w gimnastyce artystycznej, posiadająca także przygotowanie pedagogiczne, która z powodzeniem przez lata umiejętnie łączyła sport z edukacją. Trenerka i sędzina Gimnastyki Artystycznej z licencją PZG. Była instruktorka gimnastyki artystycznej w UKS 41 Łódź. Tworzyła choreografię do układów indywidualnych jak i zespołowych. Była zawodniczka gimnastyki artystycznej, kilkukrotna złota medalistka Mistrzostw Polski w układach zespołowych, uczestniczka Mistrzostw Europy w układach zespołowych w układzie ze wstążkami. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, zarówno prowadząc treningi w klubie sportowym, jak również podczas wyjazdów na obozy oraz zawody ogólnopolskie i międzynarodowe. Dodatkowo nauczyciel dyplomowany i egzaminator maturalny.

Alicja Tranda-Hołubowicz – Wokalistka, performerka i nauczycielka śpiewu. Certyfikowana trenerka w metodzie Modern Vocal Training oraz kursantka programów wokalnych w Polsce i za granicą.
W swojej pracy stawia na prawidłową emisję głosu, rozwój interpretacji i przygotowanie do wystąpień scenicznych. Prowadziła warsztaty wokalne dla młodych artystów i wspiera uczniów w budowaniu indywidualnego stylu muzycznego. W ASTT prowadzi umuzykalnienie z rytmiką.

Natalia „Sarna” Kladziwa – Tancerka, choreografka, pedagożka i organizatorka wydarzeń artystycznych. Absolwentka Anton Bruckner Universität w Linz (Austria) oraz Akademii Muzycznej w Łodzi.
W klasie street dance prowadzi zajęcia teoretyczne – historię tańca i teatru, aktualia sztuki i analizę dzieła choreograficznego.
Rekrutacja
Do klasy street dance zapraszamy kandydatów z doświadczeniem tanecznym w dowolnej technice. Umiejętności i predyspozycje zostaną sprawdzone podczas egzaminu praktycznego.
Termin egzaminu (rekrutacja rok szkolny 2026/2027):
📅 wkrótce
Egzamin obejmuje:
- prezentację solowego układu choreograficznego (1–2 minuty)
- naukę i prezentację choreografii
- rozmowę kwalifikacyjną
Komisja ocenia: poczucie rytmu, koordynację, muzykalność i ogólną sprawność fizyczną.
Na egzamin należy zabrać wygodny strój sportowy i obuwie.
👉 [WYPEŁNIJ KARTĘ ZGŁOSZENIA JUŻ DZIŚ!]
📞 Sekretariat: (+48) 570 753 808
📧 sekretariat@msms.eu
📍 Dołącz do klasy street dance i rozwijaj swoją pasję pod okiem najlepszych!