Przedstawiamy Państwu wyniki naszych uczniów z ostatnich turniejów.

Łódzka Szkolna Liga Strzelectwa Sportowego rok szk. 2015/2016

a. w klasyfikacji zespołowej drużyna Gimnazjum zajęła I miejsce,

b. w klasyfikacji zespołowej drużyna LO zajęła I miejsce,

c. w gimnazjalnej klasyfikacji indywidualnej dziewcząt zawodniczki MSMS zajęły: I miejsce Anastazja Kobryń, III miejsce Diana Skrypnik, IV miejsce Zofia Turkiewicz, V miejsce Julia Babińska,

d. w gimnazjalnej klasyfikacji indywidualnej chłopców zawodnicy MSMS zajęli: II miejsce Grzegorz Czapowski, III miejsce Witold Balan

e. w ponadgimnazjalnej klasyfikacji indywidualnej dziewcząt, uczennice i zawodniczki MSMS zajęły: I miejsce Juliana Dublianica, I miejsce Tatiana Mohylewska, III miejsce Irena Salamacha, V miejsce Katarzyna Krulikowska

f. w ponadgimnazjalnej klasyfikacji indywidualnej chłopców, uczniowie i zawodnicy LO MSMS zajęły: I miejsce Dymitr Winogradow, II miejsce Witold Tesar, IV miejsce Eliasz Bojdaczenko.

Boks:

1. Gala Boksu Moszczenica 2016 I m. Michał Wasyliszyn, II m. Andrzej Hot
  2. XXV Międzynarodowy Turniej Bokserski w Chemnitz IX 2016 III m. Wadim Kruszcz , III m. Michał Wasyliszyn