kontakt@fundacjaeis.pl (+48) 732 734 533 / (+48) 570 787 182

Sukcesy

Pragniemy zaprezentować Państwu sukcesy naszych zdolnych uczniów.

 

Osiągnięcia Uczniów MSMS „Edukacja i Sport”:

SAMBO:

  • Sergiusz Niebotow – Mistrz Świata Kadetów w World Cadets SAMBO Championships w kategorii wagowej 66kg

Judo:

  • I, II i III miejsca w Oleśnicy rozegrano Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych – Turniej Nadziei Olimpijskich. W turnieju nie zabrakło naszych uczniów należących jednocześnie do klubu Gwardia Łódź JUDO. Zawodnicy wywalczyli cztery medale i jedno piąte miejsce. W punktacji medalowej juniorów młodszych zdobyliśmy pierwsze miejsce. Pierwsze miejsce zawodnicy wywalczyli również w klasyfikacji punktowej.

    Juniorzy Młodsi:
    Sergiusz Niebotow (I m-ce, waga 66kg)
    Hlib Dubina (II m-ce, waga 55kg)
    Bohdan Kuc (III m-ce, waga 50kg)
    Daniel Kulinicz (III m-ce, waga 55kg)
    Edgar Halstian (V m-ce, waga 66kg)
    Eugeniusz Tarasenko (waga 60kg)
    Iwan Terekow (waga 73kg)

  • do walk w Pucharze Polski Juniorek i Juniorów – Międzynarodowych Mistrzostwach w Oleśnicy, przystąpiło trzech naszych uczniów. Chłopcy wywalczyli jeden brązowy medal staczając kilka dobrych walk. 3 miejsce zdobył Witek Szula (55 kg). W Pucharze udział wzięli także – Mikołaj Pajanok (66kg) i Paweł Molczanow (73kg).
  • Medale w Martinie na Słowacji. Po dobrych pojedynkach do Łodzi wróciliśmy z medalami.
    Kategoria U-13:
    I m-ce Denis Tomczuk
    II m-ce Artem Szewczenko (waga 38kg) oraz Aleksander Benkow (waga 34kg)
    Kategoria U-15:
    I m-ce Bohdan Kuc (waga 50kg)

W turnieju uczestniczyło 400 zawodników z Polski, Czech, Austrii oraz Słowacji.

  • X Memoriale Jigoro Kano w Poznaniunasi uczniowie wrócili z pięknymi wynikami
    Złote medale wywalczyli:
    Aleksander Benkow 36kg, U12
    Denis Tomczuk 45kg U12
    Artem Szewczenko 36kg U14
    Daniel Bondarenko 50kg U14
  • W dniach 29-30.09.2018r. w Warszawie odbył się XX Warsaw Open 2018, Międzynarodowy Puchar Polski Kobiet i Mężczyzn U-16, U-18, U21, którym łącznie startowało 1614 zawodniczek i zawodników z 29 państw. Nasi Uczniowie wrócili z licznymi medalami. W sobotę, 29.09.2018 w kategorii wagowej 50kg V miejsce zajął Bohdan Kuc, a w kategorii do 55kg brązowy medal wywalczył Daniel Kulinicz. W niedzielę, 30.09.2018 w kategorii do 46kg IV miejsce zajął Paweł Zwerko, w kategorii do 50kg brąz wywalczył Dmytro Mykhailenko, a złoto w kategorii do 66kg należało do Sergiusza Niebotowa.
  • Ogólnopolski Turniej Panda Cup–Puchar Warszawy: I miejsce drużyny MSMS oraz indywidualnie 4 pierwsze miejsca (złote medale) i 2 trzecie (brązowe medale)
  • Otwarty Puchar Polski Juniorów III Memoriał Józefa Wiśniewskiego: III miejsce drużynowo, 3 x I miejsce, 3 x II miejsce, 2 x III miejsce,
  • VI Międzynarodowy Turniej Judo Kokoro Grand Prix: I, II, III miejsce (złoty, srebrny, brązowy medal),
  • Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy w Judo Kraków: 3 złote medale i 3 srebrne,
  • Otwarty Puchar Polski Juniorów w Judo Bytom 2016: III miejsce (brązowy medal),
  • XIV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Suchy Las 18.03.2017: I miejsce drużynowo i 2 x I miejsce, 2 x II miejsce, 2 x III miejsce indywidualnie,
  • Międzynarodowy Turniej Judo Grand Prix Ostrawa: III miejsce kategoria wagowa 66 kg, II miejsce kategoria wagowa 60 kg, II miejsce kategoria wagowa 42 kg,
  • Międzynarodowy Puchar Ligi Judo Jasło: I miejsce kategoria wagowa 42 kg, II miejsce kategoria wagowa 50 kg,II miejsce kategoria wagowa 42 kg, II miejsce kategoria wagowa 55 kg, III miejsce kategoria wagowa 60 kg, III miejsce kategoria wagowa 60 kg, III miejsce kategoria wagowa 66 kg,
  • V Otwarte Mistrzostwa Miasta Opola Międzynarodowa Liga Judo: I miejsce kategoria wagowa 42 kg, II miejsce kategoria wagowa 42 kg, II miejsce kategoria wagowa 46 kg, I miejsce kategoria wagowa 60 kg, III miejsce kategoria wagowa 55 kg
  • Puchar Polski Młodzików Poznań Suchy Las: I miejsce kategoria wagowa 42 kg, II miejsce kategoria wagowa 60 kg, III miejsce kategoria wagowa 42 kg, III miejsce kategoria wagowa 66 kg, V miejsce kategoria wagowa 60 kg, V miejsce kategoria wagowa 55 kg
  • Puchar Polski Juniorów Poznań Suchy Las: I miejsce kategoria wagowa 46 kg, V miejsce kategoria wagowa 66 kg

Boks:

  • W Ogólnopolskim Turnieju Bokserskim o Puchar Włókiennika Łódź trzech naszych zawodników zdobyło złote medale – Bogdan Cykowski, Mikołaj Dmytruk i Rusłan Bondar.
  • W XXII Ogólnopolski Turniej Bokserski im. Tadeusza Grzelaka w Kaliszu dwóch naszych zawodników zdobyło
    I miejscaRościsław Nadolski i Dymitr Dobrowolski.

  • Artur Szymanik w Pucharze Polski Juniorów wywalczył brąz. Artur już zapowiada, że w lutym wróci z ogólnopolskich zawodów ze złotem.
  • W Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Burmistrza Pragi-Południe w Warszawie Artur Szymanik zajął I miejsce w kategorii superciężkiej.
  • Gala Boksu Moszczenica 2016: I i II miejsce
  • XXV Międzynarodowy Turniej Bokserski w Chemnitz 2016: III miejsce
  • Puchar Polski Bytom: III miejsce w kategorii wagowej 55 kg
  • Gala Boksu Sulejów: I miejsce, II miejsce
  • Gal Boksu Opoczno: I miejsce, II miejsce
  • Gala Boksu Konstantynów Łódzki: I miejsce, II miejsce
  • II Ogólnopolski Turniej Bokserski Kutno: I miejsce
  • Puchar Polski Grudziądz 11.2016: I miejsce, II miejsce
  • Międzynarodowy Turniej Bokserski Irlandia: I miejsce
  • Ogólnopolski Turniej Bokserski o „Srebrną Łódkę”: I miejsca w kilku kategoriach wagowych,
  • Ogólnopolski Turniej Bokserski Moszczenica: I miejsca w kilku kategoriach wagowych i Puchar dla najlepszego zawodnika turnieju
  • Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Boksie Sulejów: I m. Mistrz Województwa Łódzkiego w kategorii 69 kg; I m. Mistrz Województwa Łódzkiego w kategorii 81 kg; II m. Wicemistrz Województwa Łódzkiego w kategorii 43 kg; II m. Wicemistrz Województwa Łódzkiego w kategorii 57 kg; II m. Wicemistrz Województwa Łódzkiego w kategorii 60 kg; II m. Wicemistrz Województwa Łódzkiego w kategorii 81 kg

Zapasy w stylu wolnym:

  • XX Memoriale Jana Kauca i Olimpijczyków w Zapasach: I miejsce w kategorii 74 kg.

Badminton

  • W Ogólnopolskim Turnieju Badmintona w Solcu Kujawskim badmintoniści zdobyli następujące miejsca:
    3 miejsce gra mieszana – Daniel Kuriawski
    1 miejsce gra pojedyncza, 1 miejsce gra mieszana Paweł Iwkow
    3 miejsce gra pojedyncza, 3 miejsce gra mieszana – Witek Dworecki
    1 miejsce gra pojedyncza, 1 miejsce gra podwójna – Maria Bazulina
    3 miejsce gra pojedyncza, 3 miejsce gra podwójna – Weronika Wilczyńska
    1 miejsce gra podwójna, 1 miejsce gra mieszana – Anastazja Semeniuk
    3 miejsce gra podwójna – Anna Pustowit
    3 miejsce gra mieszana – Mikołaj Świderski
  • Nasze Uczennice wróciły z sukcesami z międzynarodowego turnieju badmintona Slovak Junior 2018
    Arina Maruszczak – 2 miejsce gra podwójna, 3 miejsce gra pojedyncza
    Elżbieta Jakovliewa – 2 miejsce gra podwójna
  • Nikt nie został bez nagrody na turnieju badmintona Warsaw Open 2.12.2018!
    Roman Lozowy – III i II miejsce
    Iwan Skurihin – dwa I miejsca
    Michał Seliwanow III i I miejsce
    Maks Wilczyński III miejsce
    Mikołaj Soltus – III miejsce
    Iwan Drobińczuk – II miejsce
  • Ogólnopolski Turniej Badmintona Open Częstochowa:
  • Klasyfikacja Masters A: I miejsce
  • Masters C: I miejsce; II miejsce
  • Ogólnopolski Turniej Badmintona Solec Kujawski: II miejsce, I miejsce
  • Memoriał Cioska i Kutwina – Ogólnopolski Turniej Młodzików: I miejsce, III miejsce, III miejsce
  • Ogólnopolski Turniej Badmintona Młodzików, Młodszych (OTMM) i Juniorów: I miejsce, II miejsce, III miejsce
  • Wojewódzka Licealiada – I miejsce dla MSMS „Edukacja i Sport” w Łodzi
  • Ogólnopolski turniej STJM i STM do lat 15 i 17: I miejsce mężczyzn, I miejsce kobiet, II miejsce mężczyzn, II miejsce kobiet, III miejsce
  • Ogólnopolski Turniej Elity, Młodzików i Młodzików Młodszych „Grand Prix Częstochowy”: III miejsce dla sześciu zawodników.

Piłka ręczna

  • W Mistrzostwach Województwa Łódzkiego nasi piłkarze ręczni zdobyli III miejsce!
  • I miejsce w Finale Mistrzostw Łodzi Szkół Licealnych
    Nasz zespół rywalizował z trzy lata starszymi kolegami zajmując I miejsce w Mistrzostwach Łodzi wygrywając wszystkie mecze.
    Klasyfikacja końcowa:
    I – MSMS
    II – ZSP r 10
    III – Technikum nr 3
    IV – ZSP 9

Łódzka Szkolna Liga Strzelectwa Sportowego

  • w klasyfikacji zespołowej drużyna Gimnazjum zajęła I miejsce,
  • w klasyfikacji zespołowej drużyna LO zajęła I miejsce,
  • w gimnazjalnej klasyfikacji indywidualnej dziewcząt zawodniczki MSMS zajęły: I miejsce, III miejsce, IV miejsce, V miejsce,
  • w gimnazjalnej klasyfikacji indywidualnej chłopców zawodnicy MSMS zajęli: II miejsce, III miejsce
  • w ponadgimnazjalnej klasyfikacji indywidualnej dziewcząt, uczennice i zawodniczki MSMS zajęły: I miejsce, I miejsce, III miejsce, V miejsce
  • w ponadgimnazjalnej klasyfikacji indywidualnej chłopców, uczniowie i zawodnicy LO MSMS zajęły: I miejsce, II miejsce, IV miejsce.
IMG 2017-04-01 185714
« 1 z 26 »