MATURA PRÓBNA – TEST DIAGNOSTYCZNY

Drodzy Maturzyści, w tym miejscu będziecie mieli publikowane arkusze testu diagnostycznego.

  1. Każdy test będzie publikowany 30 minut po rozpoczęciu testu w wersji stacjonarnej.
  2. Uczeń pobiera test na swój komputer i rozwiązuje samodzielnie w domu. Czas na rozwiązanie jest podany na arkuszu i będzie także podawany w momencie publikacji arkusza.
  3. Po upłynięciu czasu przewidzianego na pisanie testu odpowiedzi należy przesłać do nauczyciela przedmiotu w ciągu 10 minut od zakończenia czasu przewidzianego na rozwiązywanie arkusza. Każdorazowo będzie podana dokładna godzina na przesłanie wypełnionego arkusza.
  4. Odpowiedzi można pisać na własnych kartkach – wysyłamy zdjęcia lub scan, albo na komputerze – wysyłamy zapisany plik. WAŻNE – PROSIMY PISAĆ PRACE CZYTELNIE.
  5. Prace wysłane po czasie nie będą sprawdzane, gdyż będzie duże podejrzenie o możliwości niesamodzielnego rozwiązania arkusza.
  6. Matura próbna jest diagnozą Waszej wiedzy na dzień dzisiejszy, nie ściągamy, nie posiłkujemy się dodatkowymi informacjami, pracujemy na bazie wzajemnego zaufania i obiektywnej oceny wykonanej pracy. Bardzo prosimy o przestrzeganie tych zasad.

TERMINARZ TESTÓW DIAGNOSTYCZNYCH – MATURY PRÓBNEJ

16 MARCA
9.00 – GEOGRAFIA PR

16.03.2021r. – GODZINA 9.00 – GEOGRAFIA- POZIOM ROZSZERZONY

Klikając na poniższe linki możesz pobrać arkusz testu diagnostycznego z GEOGRAFII – poziom rozszerzony. Wypełniony arkusz musisz wysłać do Twojego nauczyciela geografii poprzez TEAMS do godziny 12.40 (9.30-12.30 rozwiązywanie testu, 12.30-12.40 – zapisanie i wysłanie pliku):

TEST DIAGNOSTYCZNY – GEOGRAFIA PR

MATERIAŁ DODATKOWY – RYSUNKI – GEOGRAFIA PR

KARTA ODPOWIEDZI – GEOGRAFIA PR