Zawody w Oleśnicy zakończone medalami!

W sobotę 24 listopada 2018r. w Oleśnicy rozegrano Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych – Turniej Nadziei Olimpijskich. W turnieju nie zabrakło naszych uczniów należących jednocześnie do klubu Gwardia Łódź JUDO. Zawodnicy wywalczyli cztery medale i jedno piąte miejsce. W punktacji medalowej juniorów młodszych zdobyliśmy pierwsze miejsce. Pierwsze miejsce zawodnicy wywalczyli również w klasyfikacji punktowej. Gratulacje
Iwan Terekow (waga 73kg)

Z kolei w niedzielę 25 listopada 2018r., do walk w Pucharze Polski Juniorek i Juniorów – Międzynarodowych Mistrzostwach w Oleśnicy, przystąpiło trzech naszych uczniów, zawodników Gwardia Łódź JUDO. Chłopcy wywalczyli jeden brązowy medal staczając kilka dobrych walk. 3 miejsce zdobył Witek Szula (55 kg). W Pucharze udział wzięli także – Mikołaj Pajanok (66kg) i Paweł Molczanow (73kg).